Contact

Bemo Rail
Debbemeerweg 59
1749 DK WARMENHUIZEN
Nederland

Tel.: +31 (0)226 - 425300
Fax: +31 (0)226 - 421916
E-mail: info@bemorail.nl

K.v.K. Alkmaar: 37044577
BTW nr: NL001729366B01

Directie

Teun Druijf
Algemeen Directeur
Tel: +31 (0)226-425300
E-mail: druijf@bemorail.nl

Dick Taal
Bedrijfsleider
Tel: +31 (0)226-425312
E-mail: taal@bemorail.nl

Ondersteunend

KAM / VGM & HRM
Petra Coenradie
KAM Manager / VGM Functionaris
Tel: +31 (0)226-425300
E-mail: coenradie@bemorail.nl

Marketing / PR
Bianca Blok
Marketing- / PR Manager
Tel: +31 (0)226-425300
E-mail: blok@bemorail.nl

Railtechniek

Verkoop & Informatie
Ronald Meihuizen
Afdelingsmanager Railtechniek
Tel: +31 (0)226-425303
E-mail: meihuizen@bemorail.nl

Montage Rail
Martin Sanou
Projectmanager
Tel: +31 (0)226-425311
E-mail: sanou@bemorail.nl

Mikel Heijdens
Projectmanager
Tel: +31 (0)226-425302
E-mail: heijdens@bemorail.nl

Sebastiaan Meurs
Projectmanager
Tel: +31 (0)226-425300
E-mail: meurs@bemorail.nl

Verkoop Rail
George Nieuwland
Projectmanager / International Sales
Tel: +31 (0)226-425318
E-mail: nieuwland@bemorail.nl

Mark Weppner
International Sales
Tel: +31 (0)226-425317
E-mail: weppner@bemorail.nl

Rangeertechniek

Verkoop & Informatie
Arno Logman
Afdelingsmanager Rangeertechniek
Tel: +31 (0)226-425306
E-mail: logman@bemorail.nl

Productie & Revisie
Ron Entius
Projectmanager
Tel: +31 (0)226-425307
E-mail: entius@bemorail.nl

Orry Keijzer
Projecten & Service
Tel: +31 (0)226-425314
E-mail: keijzer@bemorail.nl

Onderhoud & Service
Remon van den Hoek
Projecten & Service
Tel: +31 (0)226-425316
E-mail: vandenhoek@bemorail.nl

© Copyright - Bemo Rail BV; wereldwijd deskundig op het gebied van rail-/kraanbaantechniek en railgebonden interne transportmiddelen.